لیست آخرین قیمت خرید تابلو پته جدید

تابلو پته جدید معمولا به صورت مربعی آماده می شوند. احتمالا مدل های مختلف این سایز را در فضای مجازی دیده اید. طرح ترنج تابلوها نظم بسیار خوبی در اجرا دارد. فقط اگر جزء افراد پته دوز باشید موارد تزیینی در اجرای پته ها را با رنگ های مکمل در نظر خواهید داشت که نقش زیادی در زیبایی تابلوها دارد. طبق آمار موجود در خرید تابلو پته ها آخرین نرخ عرضه تابلوها با توجه به طرح های جدید پته ها صورت می گیرد.

لیست آخرین قیمت خرید تابلو پته جدید

طرحهای متنوع تابلوی پته

طرحهای متنوع تابلوی پته طرح های متنوعی چون طرح درختی، ترنج بازوبندی و سروی طاووسی به تازگی به لیست الگو طراحان پته دوز اضافه شده، در یک مرکز طراحی تابلو پته ها، مسئول آموزش طرح های پته ادعا می کند اگر اجرای حاشیه پهن در نقش ترنج باروبندی رعایت نشود، نقش ترنج بر روی تابلو پته ها به هم می ریزد. در حالت کلی اجرای ترنج بازوبندی همراه با چند رده گل و بته به سمت بیرون صورت می گیرد که در انتها زیبایی طرح را توصیف می کند.

یکی دیگر از نقش و نگارهای روی تابلو پته ها طراحی مهرابی است که در بالای شاخه های طرح درختی پیاده سازی می شود. باید در اجرای این طرح از شاخه های درخت که پیچشی به سمت ساقه دارند استفاده کرد. به اعتقاد طراحان پته دوز این شیوه باید به صورت چند رده صورت بگیرد تا زیبایی خودش را بهتر به نمایش بگذارد. در حالی که طرح گل و ترنج با ارائه های مدل های گوناگون زیبایی را از دور بهتر نشان می دهد.

در بین طرح های گوناگون تابلو پته ها طرح کناره سرمه ای تابلوها پته دیده می شود که به صورت یک حاشیه دور طرح تابلو پته اجرا می شود. خوبی رنگ سرمه ای در اجرای طرح پته ها رنگ مکمل سرمه ای با نقوش روی تابلو است که پیاده سازی رنگ را به تصویر می کشد. به طوری که مشتری با همان نگاه اول به سمت تابلوها کشیده می شود. طرح سروی طاووسی به شکل یک بته جقه بزرگ در وسط تابلو پته اجرا خواهد شد و در قسمت پایین سرو هم تعدادی مرغ و سرو کوچک دیگر به تابلو اضافه می کنند.

تابلو پته چگونه تولید می شود

تابلو پته چگونه تولید می شود در همه کارهای هنری از الگو در پیاده سازی می شود. در مورد الگو تابلو پته ها تنها به این مطلب اشاره کنیم که اجرای الگوی طرح، یکی از مهمترین قسمت های آماده سازی تابلو پته محسوب می شود و حقیقتا مرتبه پیاده سازی الگو از اجرای سوزن دوزی پته ها هم مهمتر است. چرا که دوخت یک مسیر اشتباه کل هنر پته دوز را به بیراه می کشد، و از طرفی از دل همین الگوها تابلو پته نمایان می شوند.

ضمن اینکه این نکته ظریف را هم باید در نظر داشت که الگوهای پته، طبق شابلون هایی که از قبل در تولید پته ها وجود داشته صورت می گیرد، که از مهمترین و قدیمی ترین مراحل تولید پته ها می باشد. همچنین در اجرای طرح تابلو پته ها در پارچه های نخی، از گچ استفاده می شود که شاید به تمیزی شابلونهای آماده نباشد اما در قیاس با زغال بر روی پارچه های سفید بهتر می باشد. نوع دوخت در تولید و ظرافت دوخت اهمیت زیادی در پیاده سازی این مدل دارد.

رنگ های مکمل در اجرای طرح یا مدل بالشت سفید به صورت زیگزاگی اهمیت تولید را افزایش می دهد. بعد از اتمام دوخت الگو باید قسمت داخلی طرح هم پر شود که با اسلوب خاصی دوخته می شود. یکی از اصولی که در اجرای تابلو پته اهمیت آن زیاد است رنگ شال انتخابی برای پته ها است که بدون استثنا از رنگ های مکمل برای این کار استفاده کنید.

بزرگ ترین مرکز فروش تابلو پته جدید در تهران

بزرگ ترین مرکز فروش تابلو پته جدید در تهران در حال حاضر هر کسی می داند که در مراکز عرضه محصولات پته دوز در تهران، کلی مدل مختلف از رانر پته ها وجود دارد که با سایزهای مختلفی هم به فروش می رسند و امکان گرفتن سفارش با توجه به درخواست مشتری هم وجود خواهد داشت. در مراکز فروش تابلو پته ها، در کل سال شرایط مناسبی در عرضه محصولات صورت می گیرد که مشتری را برای خرید وسوسه می کنند. اگر طرفدار مدل های سنتی و باستانی هستید دیدن از این مراکز سواد هنری شما را افزایش می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما