فروش عمده تابلو پته ساعت وان یکاد با قیمت مناسب

پته دوزی هنری بسیار زیباست که می توان آن را برای جلوه بخشی به انواع محصولات همچون ساعت استفاده کرد و چه طرحی می تواند زیبا تر از آیات قرآنی باشد که مفهوم آن ها با هر بار دیدن ساعت در ذهن ما یادآوری شود. موجب افتخار است که تابلو پته ساعت وان یکاد امروزه برای خرید عمده در بازار قابل دسترسی است و به راحتی می توان آن را خریداری نموده و برای محل زندگی و خود یک حس معنوی همراه با زیبایی خاص هنر پته دوزی را به ارمغان آورد.

فروش عمده تابلو پته ساعت وان یکاد با قیمت مناسب

اطلاعاتی درباره تابلو پته باکیفیت

اطلاعاتی درباره تابلو پته باکیفیت پته دوزی نوعی طرح دوزی روی پارچه است که روی پارچه های پشمی و توسط نخ هایی از پشم گوسفند و یا موی بز انجام می شود. هر دو این مواد اولیه می توانند در رنگ های متنوع و بسیار زیبایی ارائه شوند و رنگ های این آثار هنری تنوع بسیار بالایی را دارا می باشد.

در همین زمینه شایان ذکر و توجه است که هر چه نزدیک تر بودن رنگ ها به نقشه طراحی شده کیفیت کار را بالاتر می برد زیرا طراحان سعی در انتخاب بهترین و هماهنگ ترین رنگ ها کنار هم داشته اند. اگر رنگ ها از نقشه متفاوت شوند ممکن است زیبایی نهایی با تصوری که در ذهن داشتیم متفاوت شود.

ملاک دیگری که بسیار حائز اهمیت است این مسئله است که چون این پارچه ها در این کاربرد در حال استفاده برای تابلو هستند بیشتر از هر چیز دیگری کیفیت محصول به تبحر دوخت و اجرا طرح ها روی پارچه بر می گردد. به طور مثال مرتب بودن جهت دوخت، منسجم بودن دوخت ها و ادغام رنگ ها و حتی میزان کشیدن نخ هنگام دوخت بسیار مهم است، که در خصوص مورد آخر مثلا اگر نخ زیادی کشیده شود سبب چروک و جمع شدن پارچه زمینه کار و افت کیفیت کالا می شود.

تاثیر گذارترین موارد بر کیفیت تابلو پته کرمان

تاثیر گذارترین موارد بر کیفیت تابلو پته کرمان به مهم ترین موارد موثر درباره کیفیت تابلو های پته در قسمت بالا اشاره شد اما در این بخش بررسی خواهیم کرد که چه نکاتی در تحقق و یا عدم تحقق این موارد موثر اند.

در خصوص ایجاد رنگ های زنده و نزدیک به طرح و نقشه باید توجه داشت که تحصیل رنگ مورد نظر روی پشم گوسفند سفید که حتی میزانی پشم رنگ همچون سیاه و یا قهوه ای به آن وارد نشده بسیار راحت تر است. برای توضیح و درک بیشتر و بهتر نقاشی با مداد رنگی روی کاغد های سفید و کاهی را در نظر بگیرید. واضح است که رنگ های اجرا شده روی کاغذ سفید به رنگ مورد نظر ما که رنگ مداد رنگی باشد نزدیک تر است.

و اما در مورد کیفیت دوخت و اجرا پته دوزی، این مورد خود مستقیما به تجربه هنرمندان صنایع دستی که اکثرا از ناحیه استان کرمان هستند، بر می گردد. بانوان کرمانی اکثرا با این هنر ارزشمند آشنا هستند و از کودکی در این فضا رشد می کنند و از سنین کمی بالاتر خود انجام این کار را شروع می کنند. این گونه است که این دوخت ها با تجربه و صبر و سلیقه ایرانی در می آمیزد و حاصل تابلو هایی با کیفیت می شود که هر فردی از دیدن آن ها حظ می کند.

سفارش تابلو پته ساعت وان یکاد از فروشندگان معتبر

سفارش تابلو پته ساعت وان یکاد از فروشندگان معتبر تولید کنندگان این صنایع دستی با ارزش تابلو های پته ساعت وان یکاد را با بهترین طرح و رنگ ها و با بهره گیری از با تجربه ترین هنرمندان تهیه می کنند و آن را برای مصارف ایرانیان در سراسر کشور و یا مردمان سراسر جهان به نقاط دور و نزدیک توزیع می کنند.

در کنار تمام این مزایا در نظر داشته باشید که با توجه به این که هنر پته دوزی برای انواع محصولات دیگر همچون بقچه صادراتی و کوسن نیز استفاده می شود. باید اشاره کرد که به دور از باور عوام قیمت تمامی این محصولات به شدت مناسب است و به طور مثال قیمت کوسن خام و قیمت یک کوسن پته دوزی شده تفاوت آنچنانی ندارد. به علاوه با انجام خرید عمده می توانید با قیمت های بسیار نازلتر از زیبایی این آثار هنری استفاده کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما