فروش شگفت انگیز رانر پته خام به قیمت عمده

قیمت رانر پته خام، در بازارهای داخلی هر ساله با توجه به روند افزایشی تورم موجود در کشور افزایش می یابد. در حالت کلی قیمت پته رانر به کیفیت دوخت، نظم و نوع پارچه و نخ پته ها ارتباط پیدا می کند. اما در خرید اینترنتی پته ها می توانید با قیمتی پایین تر از بازار پته رانرها را تهیه کنید. فروش شگفت انگیز این محصول آن هم به صورت عمده، میزان استقبال از خرید محصولات پته رانر را بسیار خوب افزایش می دهد.

فروش شگفت انگیز رانر پته خام به قیمت عمده

همه چیز درباره رانر پته خام

همه چیز درباره رانر پته خام رانر پته خام، همان الگوی کشیدن پته های مختلف بر روی کاغذ کالک است که توسط هنرمندان پته کشیده می شود. این رانر نه رنگ دارد و نه سوزن دوزی شده است، بلکه طرحی سنتی است که با بقچه ها یا طرح های اسلیمی سنتی ارائه می شود. از همان ابتدا طرح رانر با توجه به اندازه پته در نظر گرفته می شد. اما با کمک کاغذ کالک طرح بسیار بهتر و دقیق تر ارائه شد.

اگرچه رانر پته یک رودوزی سنتی محسوب می شود، اما این هنر حاصل دوخت های تزئینی بر روی پارچه های ابریشمی است. شاید چیزی درباره شال شنیده باشید. شال همان رانر پته است که دستان هنرمند، هنرمندان ایرانی آن را تولید می کنند. همیشه این چنین است هر نامی که از پته خام بیرون می آید، با توجه به سایزی است که بر اساس آن طرح پته کشیده شده است.

زمانی که طرح پته خام را بررسی می کنید، طرح های هماهنگ و قرینه ای را می بینید که بعد از دوخت، زیبایی آنها دو چندان به نظر می رسد. معمولا تمامی طرح ها از طبیعت الهام گرفته می شوند. خیلی از افراد از طرح های پته دوزی، در دوخت لباس های خود استفاده می کنند. فقط دقت داشته باشید که در زمان شستشوی پته ها، از شوینده های قوی استفاده نکنید.

صفر تا صد صادرات رانر پته از ایران

صفر تا صد صادرات رانر پته از ایران در شرایطی که در بازار صادرات ایران می شود به راحتی حجم بالایی از پته رانرها را به کشورهای همسایه ایران صادر کرد، شاید نیازی به معرفی محصولات پته در کشورهای وارد کننده نباشد. اما دنیای صادرات امروزی کمی متفاوت تر از دیروز است. نباید انتظار داشت که تولید با کیفیت، مساوی حجم بالایی از درخواست برای وارد کردن رانر پته ایرانی باشد.

برای شروع صادرات رانر پته، یک مرکز توزیع برای محصولات پته ثبت کنید. کشورهای وارد کننده می توانند از میان محصولات شما پته ها را انتخاب کنند. حال با افتتاح یک حساب بانکی برای انجام معاملات ارزی و اخذ کد مالیاتی از اداره مالیات، کار صادرات محصولات را می توان آغاز کرد. همچنین گرفتن کد مالیاتی برای وارد کننده و صادر کننده الزامی می باشد. البته یک کد اختصاصی بر اساس آیین‌ نامه‌ های سازمان بازرگانی و صنایع و معادن ایران را اخذ نمایید.

حالا با شروع بازاریابی در کشورهای وارد کننده، نظر مشتریان را در خرید رانر پته های ایرانی جلب کنید. کشورهای همسایه مثل ارمنستان که با سلیقه ایرانی آشنایی بیشتری دارند، بازاریابی صادراتی را استارت بزنید. با تعیین قیمت محصول و طراحی پیش فاکتور محصولات خود و بسته بندی محصول رانر پته های ایرانی عملیات صادرات آغاز می شود.

خرید مستقیم رانر پته خام از بهترین فروشگاه ها

خرید مستقیم  رانر پته خام از بهترین فروشگاه ها هر زمان که وارد فروشگاه های هنرهای دستی می شوید پته های خام را که نگاه می کنید، انواع مختلف از پته ها گرد، کناره و یا رومیزی نگین دوزی شده را می بینید که هر یک با یک قیمتی به شما عرضه می شوند. شاید خرید مستقیم در قیمت آنها تاثیر داشته باشد، سوال کنید. همیشه راهی برای صرفه جویی و کم کردن قیمت محصولات هست.

معمولا فروشگاه های معتبر روش های مختلفی را برای کمک به مشتریان در نظر می گیرند. خرید مستقیم یکی از همان راه های کمک می باشد. این نوع خرید، شاید روش خوبی باشد برای مشتریانی که عمده خرید دارند باشد. چون فروشنده حاضر است ارسال رایگان محصول را هم بر عهده بگیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما