سفارش پته ی خام هشت رنگ

کیفیت پته خام هشت رنگ

به پته ای که دوخته نشده باشد ،پته ی خام یا پته ی نادوز گویند .پته خام یا شال پته در جنس های متنوعی وجود دارد.پته ی خامی که از پشم درجه یک است ،دارای بهترین کیفیت است .

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

کیفیت شال پته یا پته ی خام به موارد زیادی بستگی دارد ،در فروشگاه پته هشت رنگ در کرمان پته خامی را عرضه می کند .

که صد در صد پشم درجه یک ایرانی است و بدون وجود هرگونه الیاف متفرقه در آن است. پته ی خام این فروشگاه از کیفیت لازم برخوردار است .

در این فروشگاه از هر گونه شال با پشم اروگوئه با تراکم کمتر به هیچ عنوان استفاده نمی شود.این فروشگاه اطلاعات کافی را برای خرید بهتر به مشتریان می دهد .

در بازار کرمان پته های خام با پشم درجه دو و سه هم وجود دارد .پته ی خام درجه ی دو از پشم درجه متوسط است .

در این پته ی خام تقریبا ۲۰ تا ۳۰ درصد الیاف پلی استر هم استفاده شده است.که از کیفیت شال مصرفی می کاهد .

پته ی خام درجه سه که به آن پته ی خام پلی استرگویند یا به آن شال پته نانو می گویند.و کیفیت چندان خوبی ندارد.برای اینکه مشتریان برای خرید آن ترغیب شوند .

به این پته ی خام پته ی نانو می گویند.و اصلا برای کار پته دوزی پیشنهاد نمی شود.و بهتر است که برای خرید پته ی خام اصلا این گونه پته خریداری نشود. پته ی خامی که تراکم ۳۰۰-۴۰۰ است ،از کیفیت مناسبی برخوردار است .

این نوع شال بهترین شال مصرفی در بازار پته دوزی است.پته ی خامی که در سایت پته ی هشت رنگ ارائه شده است از این کیفیت برخوردار است و تراکم شال آن ۳۰۰-۴۰۰ است .

ما در فروشگاه پته هشت رنگ (سایت پته خام، وبسایت اطلاع رسانی و راهنمایی فروش مواد اولیه پته دوزی در صنایع هنری را بر عهده دارد) همواره سعی داریم بهترین کیفیت پته خام را برای عرضه در اختیار مشتریان قرار دهیم .

اگر یک هنرمند ،یک یا دوماه از زمانش را برای دوخت با کیفیت یک پته رومیزی صرف کند و پس از انجام یک دوخت هنرمندانه و با کیفیت، متوجه شود پته خام مورد استفاده اش، کیفیت لازم را نداشته است وآن زمان، تمام زحماتی که کشیده است، به باد می رود. در واقع این هنرمند مثل کشاورزی می ماند که با زحمت بسیار، باغ و مزرعه اش را در دل شوره زاری بنا کرده است .

پس کیفیت پته خام مصرفی تان را فراموش نکنید .کیفیت پته خام هشت رنگ

روش خرید پته هشت رنگ

فروش پته خام در شهرهای دیگر ایران ، شاید رونقی به اندازه رونق فروش پته خام در کرمان نداشته باشد. چرا که کرمان منبع اصلی تولید و خرید و فروش پته است .

این شهر ، قشر گسترده ای از دوستداران پته دوزی را در دل خویش جای داده است. به همین جهت، برنامه مفصلی برای عرضه پته خام در کرمان داریم .

ما در پته هشت رنگ همواره سعی داریم، پته های خام با کیفیت مناسب را به دست هنرمندان گرانقدر پته در کرمان و سایر هموطنان عزیز برسانیم .

همین طور در فروشگاه پته ی هشت رنگ ما تلاش کردیم ،تمام مواد اولیه ای که یک مشتری برای دوختن پته به آن احتیاج دارد را تهیه کنیم ،و با قیمت مناسب به بازار عرضه کنیم .

مثلا در فروشگاه پته ی هشت رنگ علاوه برانواع پته ی خام و پته های دوخته شده ،تمام لوازم مورد نیاز پته مانند سوزن،انگشتانه،نخ پته دوزی گیاهی و شیمیایی در رنگهای متنوع و پکیج آموزشی پته که شامل سی دی آموزشی و یک عدد پته ی خام آموزشی است ، به فروش می رسد .

سایت پته ی خام هشت رنگ، یک سایت راهنما و مشاور برای مشتریان است، این سایت در خرید شال پته ی خام به مشتریان مشاوره می دهد .

مشتری می تواند بعد از مشاهده ی طرح های پته ی خام در طرح ها و سایزهای متنوع که در این فروشگاه موجود است،طرح مورد نظر خودش را انتخاب کند و به همراه انتخاب طرح مورد نظر، نخ مورد نیاز،سوزن،انگشتانه و پکیج آموزشی دوخت پته را نیز سفارش دهد.

 

 روش خرید پته هشت رنگ

خلاصه

اگر به فکر خرید و فروش پته خام در شهرهای دیگر ایران هستید، حتما به اطلاعاتی که در این مقاله گفته شد توجه کنید. در این مقاله علاوه بر توضیح روش سفارش پته خام در فروشگاه های پته سراسر کشور، به نکات کنکوری خرید پته خام مانند رده بندی کیفیت آن نیز اشاره شد، تا با یک شناخت اولیه، بتوانید هدفگذاری مناسبی در خرید پته خام مد نظر خود داشته باشید. یک مطلب مهم در مورد کیفیت پته وجود دارد و آن هم رده بندی کیفیت پته است.که هنرمندان ،علاقه مندان به پته و خریداران باید به این نکات توجه کنند. چرا که کیفیت شال یا همان پته خام و نخ مصرفی، تأثیر بسزایی در ماندگاری پته دوخته شده دارد. پس قبل از هرخرید و آموزشی لازم است که در مورد آن، تحقیق کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما