خرید و قیمت تابلو پته با بهترین کیفیت در کرمان

کار و هنر پته دوزی تا سالیان گذشته هنری بود که استفاده از آن تنها در بسیاری از شهرهای کشور مرسوم بود ولی امروزه با ایجاد کارگاه های آموزشی می توان این هنر را به فراوانی در جای جای کشور و حتی در دنیا مشاهده نمود. تولید تابلو پته از کارهای بسیار شکیل و ارزنده کار پته دوزی با طرفداران داخلی و خارجی بسيار زیاد است. مرکز خرید تابلو پته بسیار زیبا و جذاب را در انواع مختلف و با بهترین کیفیت تولید و این اثر هنری را در بازارهای شهر کرمان توزیع و در اختیار تمام هنرمندان هنردوست قرار داده است.

خرید و قیمت تابلو پته با بهترین کیفیت در کرمان

اطلاعاتی درباره تولید تابلو پته کرمان

اطلاعاتی درباره تولید تابلو پته کرمان همان طور که اشاره شد امروزه به دلیل گسترش پیدا کردن کار اصیل و قدیمی پته دوزی، نه تنها در داخل کشور بلکه در بسیاری از کشورهای دیگر انواع این هنر، از طرفداران بسیار برخوردار است و می توان این هنر ارزشمند را در انواع مختلف مانند زیر لیوانی، کناره قرمز، کیف سفید، رومیزی و تابلو در بازار مشاهده نمود.

کار پته دوزی مختص به شهر کرمان است و به همین دلیل با مراجعه به بازارهای این شهر می توان با تنوع بسیار بالا، با انواع تابلوهای بسیار زیبای دست دوزی شده مواجه شد. بسیاری از این تابلو ها با همان طرح های قدیمی که از طبیعت منشا می گرفت مانند بوته جقه و یا طرح درخت و… هنوز هم تولید می شود، اما بسیاری از هنرمندان با ابتکار خود تابلو پته دوزی را با طرح های نوین و جدید نیز تولید کرده اند.

حتی بسیاری اوقات هنرمندان پته دوز توانسته اند با ترکیب این طرح ها و استفاده از رنگ های جدید تابلوهایی پرکار و بسيار نفیس و شیک را تولید کرده و در بازار کرمان یا در سراسر کشور توزیع نمایند. این محصولات در کارگاه های بزرگ شهر کرمان و در انواع بسیار مختلف و متنوع تولید و بیشتر در بازارهای محلی کرمان به فروش می رسد.

عوامل موثر بر کیفیت تابلو پته درختی

عوامل موثر بر کیفیت تابلو پته درختی پته دوزی کار و هنری بود که توسط بانوان روستایی و عشایر و با استفاده از آنچه در اختیار داشتند روی پارچه های پشمی که تولید خودشان بود انجام می شد. بنابر این بیشتر طرح و نقش هایی که روی این کار ایجاد می کردند برگرفته از طبیعت بود و پته درختی نیز یکی از طرح ها با سابقه قدیمی است که به دلیل زیبایی و طبیعی بود هنوز نیز یکی از سرمشق های بانوان پته دوز است.

این نوع تابلو بین دوزندگان و مصرف کنندگان هنوز هم متقاضیان بسیاری دارد، اما شما می توانید این نوع تابلو را با انواع کیفیت و قیمت در بازار ملاحظه نمایید. علت آن این است که هر دوزنده از ابزار اولیه متفاوت برای کار خود استفاده می کند. اگر تولید کننده بهترین پارچه و نخ پشمی را انتخاب نماید حتما کیفیت کارش تا زمانی که پارچه و نخ درجه دو و سه را انتخاب نماید بسیار متفاوت خواهد بود. بنابر این استفاده از متریال اولیه درجه یک سبب بالا رفتن کیفیت کار و تابلو می شود.

تابلو پته درختی نمونه ای قدیمی از این کار است که با تغییرات جزئی می توان این کار را با زیبایی بیشتر و با حفط اصالت اولیه اش به بازار عرضه کرد. اما نکته قابل توجه دیگر انتخاب نوع دوخت و مهارت دوزنده و هنرمند است که هر چقدر ایشان ماهرانه تر کار دوخت را انجام دهند کار با کیفیت بسیار عالی تری وارد بازار می شود.

فروشندگان برتر تابلو پته در ایران

فروشندگان برتر تابلو پته در ایران تولید کنندگان بسیاری انواع تابلو پته را در کشور ما ایران تولید می کنند و انواع این محصولات درجه یک و بسیار با کیفیت و زیبا را در انواع نقش و رنگ و با سایز های کوچک و بزرگ در اختیار فروشنده برتر قرار می دهند تا ایشان بتواند این کار جذاب و زیبا را با قیمت بسیار مناسب و ارزان در اختیار شما مصرف کننده عزیز قرار دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما