خرید عمده تابلو پته چهار قل با قیمت استثنایی در بازار

خرید عمده تابلو پته چهار قل با قیمت استثنایی در بازار، داخلی به صورت گسترده ای رواج یافته است. این محصول بر اساس نام مقدس و شریفی که دارد به خوبی مورد خرید ایرانیان عزیز و قرار می‌گیرد. قیمت خرید آن بسیار ارزان و به صرفه می باشد و افراد می‌توانند آن را به آسانی دریافت نمایند. تابلو پته چهار قل، طرحی جدید و فوق العاده زیبایی دارد. این کالا در ابعاد مختلفی تولید می گردد و نوشته‌های قرآنی بر روی آن برجسته خوانا است.

خرید عمده تابلو پته چهار قل با قیمت استثنایی در بازار

مشخصات یک تابلو پته با کیفیت چیست؟

مشخصات یک تابلو پته با کیفیت چیست؟ به نظر شما مشخصات یک تابلو با کیفیت چیست؟ تابلو پته یکی از تابلوهای بسیار زیبا سنتی و ارزشمند ایران محسوب می‌شود. و امروزه به صورت چشمگیری در تمام خانه ها و اماکن مانند: مساجد، هیأت، به خوبی مشاهده می‌شود حضور این تابلو در خانه سبب زیبایی و خاصی می‌شود. داشتن این تابلو با ارزش در خانه ما ایرانیان برای زیبایی هرچه بیشتر دکوراسیون نقش بسزایی را ایفاء می دهد

طبق سلیقه ما ایرانیان وجود تابلو پته که دارای کیفیت عالی و بسیار زیبا باشد می‌تواند فضای داخلی منزل ما را از بسیار زیبا و شاد نگه دارد. این تابلو از به روش های سنتی و صنعتی تولید می‌شود تولید کنندگان برای بالا بردن کیفیت این کالا شیک و جدید از نخ و الیاف طبیعی استفاده می نمایند مشخصات کلی این محصول کاملا ایرانی شامل موارد ذیل است:

  • طرح های آن باید مشخص باشد
  • تولید تابلو از نخ و الیاف کاملا طبیعی و مرغوب باشد
  • سبک و قابل حمل است
  • قیمت ارزان و مناسب دارد

تمام این موارد از مشخصات خاص این محصول مفید و ارزشمند می باشد پته در واقع نوعی پارچه سنتی است که برای دوخت بقچه، رومیزی، بهترین گزینه به شمار می آید. زمینه تولید این تابلوی مقدس از پته و نوشته هایی با خطی عربی و خوانا سرچشمه می گیرد.

یکی دیگر از مشخصات این محصول آن است که قابی بسیار زیبا دارد، و همچنین دارای وزن سبک و ابعاد مناسب می باشد و از همه مهمتر آن که به خوبی شستشو می‌گردد و هنگام نفوذ رطوبت چروک و نخ کش نمی شود رنگ بندی تابلو پته بیشتر در رنگ های سفید، آبی فیروزه ای، مشکی قرار دارد.

نحوه صادرات تابلو پته با کیفیت

نحوه صادرات تابلو پته با کیفیت امروز ما قصد داریم در مورد نحوه صادرات تابلو پته با کیفیت، برای شما عزیزان صحبت کنیم تا شما را از دانستن این موضوع مهم به خوبی آگاه سازیم. تابلو پته یکی از محصولات مهم و اساسی کشور ما ایران است که در طی چند سال اخیر توانسته است جایگاه بزرگی را برای خود در میان بازارهای صادراتی باز کند نحوه صادرات این محصول با سایر محصولات دیگر تفاوت زیادی دارد که آن ها را برای شما بازگو می نماییم.

صادرکنندگان پس از خرید عمده آن از تولید کنندگان محصولات را در به طرزی ماهرانه ای بسته بندی می‌کنند. پس اتمام این مراحل اقدام به پرداخت مالیات گمرکی و ترخیص مراحل هزینه کاری می نمایند‌ چرا که دقت به چنین قوانینی می تواند در صادرات سریع محصول تاثیری زیادی را ایفاء کند.

بد نیست این نکات را هم بدانید که مشخص شدن وزن محصول و شناخت کشورهای متقاضی یکی دیگر از وظایف اصلی است که فرد صادر کننده باید در نظر بگیرد و هم آنکه تا حد امکان حذف واسطه ها می تواند در اقتصاد و گسترش صادرات این محصول شیک و منحصر به فرد برای ایران سودمند باشد.

سفارش عمده تابلو پته چهار قل با بهترین کیفیت در کرمان

سفارش عمده تابلو پته چهار قل با بهترین کیفیت در کرمان شما می‌توانید برای سفارش عمده تابلو پته چهار قل با بهترین کیفیت در کرمان از طریق مجموعه ما نیز اقدام فرمایید و این کالا را با قیمت مناسب و ارزان خریداری کنید. تابلو پته جدا از طرح های قرآنی، در طرح های جدید مانند گل منظره و اشکالی دیگر همچون قندون به تولید می رسد.

شما دوستان عزیز می توانید برای هر از این کالاها به سایت های اینترنتی که فروشندگان در کرمان راه اندازی کرده‌اند مراجعه نموده و محصول مورد نظر خود را باکیفیت عالی و بی نظیر سفارش دهید. به خاطر داشته باشید ارسال تابلو پته به درب منزل کاملا رایگان و بدون هیچ گونه هزینه ای به دست شما می رسد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما