خرید عمده انواع رانر پته با بالاترین کیفیت و ارزان ترین قیمت

پته دوزی یکی از مهم ترین صنایع دستی استان کرمان است که در این شهر به اوج رسیده و به خوبی توانسته است ، به میزان بالایی از فروش دست پیدا کند. خرید عمده انواع رانر پته با بالاترین کیفیت و ارزان ترین قیمت باید از مراکز و تولید کنندگانی صورت بگیرد که می توانند این محصول را با کیفیت بی نظیر و قیمتی بسیار عالی به مشتریان خود عرضه کنند. این تولیدات در بسیاری از کشورهای جهان نیز پرطرفدار است.

خرید عمده انواع رانر پته با بالاترین کیفیت و ارزان ترین قیمت

بررسی کیفی انواع رانر پته کرمان

بررسی کیفی انواع رانر پته کرمان پته دوزی هنری است که می تواند به صورت ویژه به کار گرفته شده و انواع وسایل مورد نیاز یک منزل را با این هنر تزئین کرد. به عنوان مثال انواع سجاده سنتی، تابلو های پته دوزی ، رانر ، کوسن ، رومیزی ، جانماز سفید و… را می توان در مورد این هنر نام برد. در این مقاله می خواهیم به بررسی کیفی انواع رانر پته کرمان بپردازیم که در ابعاد مختلفی تهیه می‌شود. عوامل بسیار زیادی هست که هر کدام از آنها تاثیری مستقیم بر کیفیت آن دارد که به این شرح می باشد.

  • یکی از مهمترین عوامل موثر در تعیین کیفی این محصول، نوع طرح های اجرایی این محصول می باشد که روی پته دوزی انجام می‌شود، این طرح ها دارای کیفیت‌های متفاوت هستند، برخی دارای طرح های شلوغ و بسیار ظریف کاری شده است.
  • هر چه طرح روی رانر خلوت تر و کمتر باشد، کیفیت پایین‌تری خواهد داشت.
  • لازم به ذکر است که ابعاد رانر نیز می‌تواند از نظر کیفیت و هنری که روی آن انجام شده متفاوت باشد. رانرهای بزرگتر و روی پته دوزی بیشتر طبیعی تر کیفیت بالاتری نسبت به دیگر محصولات ساده و کوچکتر دارند.
  • نوع مواد اولیه و پارچه ای که برای تولید این رانرها مورد استفاده قرار می گیرد، از عوامل مهم برای تعیین سطح کیفی این محصول است.

آشنایی با مراحل تولید رانر پته

آشنایی با مراحل تولید رانر پته برای تولید رانر پته وسایل متعددی مورد نیاز است که بتوان هنر زیبای پته دوزی کرمان روی آن به کار برده و از زیبایی منحصر به فرد آن استفاده کرد این محصول در انواع مختلف و متعددی تولید می شود. در این مقاله آشنایی با مراحل تولید رانر پته برای شما شرح داده خواهد شد. برای دوخت یکدست و شکیل برای رانر احتیاج به پارچه های مخصوصی که به راحتی بتوان پته دوزی را روی آن انجام داد. برای این کار دو نوع نخ وجود دارد. نخ با رنگ های گیاهی و نخ با رنگ شیمیایی که کاربرد های متفاوتی را میطلبد.

دوخت رانر با توجه به ابعاد و اندازه های مختلفی که برای آن در نظر گرفته می‌شود و طبق طرحی که روی آن نقش می بندد متفاوت بوده و شامل انواع شکل های هندسی نقوش اسلیمی و سنتی و همچنین اشکال گل و گیاه و درخت و حیوانات مختلف است. انواع مختلفی از دوخت در پته دوزی به کار گرفته می شود که جز کارهای تخصصی بوده و باید در این مورد آموزش‌های لازم را دید. رانرها با رنگ بندی های بسیار زیبا و متنوع تولید شده و دوخت ها روی آن نقش می بندند.

بزرگ ترین مرکز فروش انواع رانر پته در تهران

بزرگ ترین مرکز فروش انواع رانر پته در تهران انواع مختلفی از رانر پته توسط افراد خریداری و استفاده می‌شود. این محصول با کیفیت های گوناگون نیز تولید می‌شود. بزرگترین مرکز فروش انواع رانر پته در تهران موفق به تولید و تهیه این محصول در تعداد بالا شده و آن را با فروش مستقیم و ویژه در اختیار متقاضیان خود قرار می‌دهد.

مراکز بزرگ و متعددی برای فروش رانر در کشور وجود دارد که بسیار استاندارد و معتبر بوده و همه تولیدات و محصولاتشان بسیار با کیفیت است. با مراجعه به این مراکز و تولیدکنندگان معتبر می توانید محصولاتی متفاوت را تهیه کنید. بعضی از رانر ها که کیفیت بالاتری نسبت به دیگر انواع مختلف دیگر دارند به کشورهای همسایه و دیگر کشورهای خارجی صادر می‌شوند. هدف اصلی بسیاری از تولیدکنندگان در کشورمان جلب رضایت خریداران است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما