توزیع بی واسطه آیت الکرسی پته دوزی به قیمت تولیدی در کرمان

برای خرید پته دوزی درجه ۱ با کیفیت که ثمره دست زنان هنرمند باشد باید حتماً از یک مرکز معتبر که در زمینه فروش صنایع‌ دستی مثل پته دوزی فعالیت دارد پته مورد نظر را تهیه کنید. مرکزی که ما معرفی می کنیم توزیع بی‌ واسطه آیت الکرسی پته دوزی به قیمت تولیدی در کرمان می باشد می توانید از این مرکز فروش بهترین و زیباترین پته دوزی آیت الکرسی را در مدل های متنوع و در رنگ‌ های مختلف ببینید و پته دوزی مورد نظر خود را بر اساس سلیقه با قیمتی مناسب تهیه کنید.

توزیع بی واسطه آیت الکرسی پته دوزی به قیمت تولیدی در کرمان

آشنایی مختصر با هنر پته دوزی

آشنایی مختصر با هنر پته دوزی یکی از قدیمی ترین و اصیل ترین صنایع دستی که در ایران در مناطق جنوبی کشور تولید می‌ شود پته دوزی است، پته دوزی یک هنر سوزن دوزی با ظرافت هر چه تمام تر می باشد که بر روی لباس، کوسن، رومیزی و انواع مختلف محصولات دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. در اینجا می خواهیم شما را با هنر پته دوزی آشنا کنیم. پته دوزی یا سوزن دوزی در شهرهای کرمان، سیستان و بلوچستان و شهرهای جنوبی استفاده می‌ شود که پارچه زمینی به کار رفته در پته دوزی باید ضخیم و پشمی باشد و عرض بسیار زیاد داشته باشد.

هنر پته دوزی را اکثراً زنان و دختران هنرمند که در خانه مشغول هستند به کار می برند، پته دوزی یکی از قدیمی‌ ترین سوزن‌ دوزی هاست که در ایران بر روی لباس‌ها استفاده می‌ شد و لباسی که به وسیله پته دوزی طراحی و زیبا شده است بسیار گران قیمت است. پارچه و الیاف به کار رفته در تولید پته دوزی از پارچه های طبیعی و نخ طبیعی پشم گوسفند یا ابریشم می باشد که از رنگ های طبیعی مثل رنگ گیاهی استفاده می‌ کنند تا زیبایی آن را دو چندان شود.

همچنین طرح های پته دوزی معمولاً طرح‌ های قدیمی اصیل و سنتی ایرانی می باشد که به وسیله منجوق و سرمه آن را زیباتر و پر نقش و نگار تر می کنند. امروزه از این پته دوزی ها در شال و روسری و مانتو و رومیزی و انواع مختلف کیف و انواع مختلف وسایل استفاده می کنند.

راهنمای خرید بهترین آیه قران پته دوزی شده

راهنمای خرید بهترین آیه قران پته دوزی شده یکی از کاربردهای که پته دوزی استفاده می‌ شود برای تهیه تابلوهای آیه قرآنی می باشد که از هنر پته دوزی برای دوخت این تابلوها که آیه قرآن دارد استفاده می کنند. در اینجا می خواهیم راهنمای خرید بهترین آیه قرآن پته دوزی شده را برایتان بگویم تا در هنگام خرید بهترین و با کیفیت ترین آن را انتخاب کنید. پته دوزی از نخ های بسیار ظریف و طبیعی استفاده می‌ کند تا آیه های قرآن با ظرافت هر چه تمام‌ تر طراحی و بدوزند.

این تابلوها بسیار ظریف و با مهارت لازم دوخته شده که درون یک قاب با کیفیت قرار می‌ گیرد پس در هنگام خرید در ابتدا از یک مرکز معتبر که هنر اصیل پته دوزی را برای طراحی و به کار بردن آیه های قرآن استفاده کرده است خریداری کنید، سپس از فروشنده نحوه نگهداری از این تابلو یا آیه قرآن را بپرسید تا بتوانید به خوبی از آن محافظت کنید.

همچنین این آیه های قرآن قابل شستشو باشد یا اینکه رنگ پس ندهد و دوام و ماندگاری خوبی داشته باشد چرا که این محصولی که شما خریداری می کنید یک اثر هنری ارزشمند و گران قیمت می باشد که دارای اصالت و شناسنامه است.

مرجع بزرگ خرید آیت الکرسی پته دوزی در کرمان

مرجع بزرگ خرید آیت الکرسی پته دوزی در کرمان پته دوزی را در مدل ها و کاربردهای متنوعی را می‌ توان از آن داشت مثل پته دوزی داخل سینی سفید یا پته دوزی تابلو درختی یا بر روی کوسن و متکا و یا لباس می توان از این هنر پته دوزی استفاده کرد. بسیار طرح‌ های متنوع و زیبایی دارد و این هنر دارای اصالت و زیبایی می باشد. مرکزی که ما معرفی کردیم مرجع بزرگ خرید آبت الکرسی پته دوزی در کرمان می باشد شما می توانید از این مرکز انواع مختلف پته دوزی در آیات قرآنی را ببینید و تابلویی که مورد نظرتان می باشد با قیمتی ارزانتر تهیه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما