بزرگ ترین مرکز فروش تابلو پته شیک در مشهد

تابلو پته شیک یکی از صنایع دستی محسوب می‌شود که به صورت قاب ارائه شده و در انواع و اندازه های مختلفی ارائه می شود. بزرگترین مرکز فروش تابلو پته شیک در مشهد با توجه به توانایی بسیار بالایی که برای تولید این محصول با استفاده از نقوش مختلف و رنگ بندی های بسیار شاد و متنوعی دارد توانسته است، متقاضیان زیادی را جذب کرده و از فروش بسیار خوبی به دلیل کیفیت و قیمت مناسب محصولاتش برخوردار شود. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های ثبت شده در متن تماس بگیرید.

بزرگ ترین مرکز فروش تابلو پته شیک در مشهد

نکات کلیدی هنگام خرید بهترین نوع تابلو پته شیک

نکات کلیدی هنگام خرید بهترین نوع تابلو پته شیک امروز برای خرید بهترین نوع تابلوی پته شیک که باید موارد متعددی را در نظر بگیرید تا بتوانید بهترین محصول بازار را خریداری کنید. استفاده از نکات کلیدی هنگام خرید بهترین نوع تابلو پته شیک کمک زیادی به شما می کند تا کار انتخاب را راحت تر کرده و خرید خود را نهایی کنید.

طرح و نقش : اولین گزینه برای خرید پته توجه به طرح و نقش آن است که می‌تواند دارای ریزه‌کاری‌های متفاوتی باشد هر چه نقش و طرح کارشناس حقوق تر و ظریف تر باشد دارای قیمت بالاتر و هر جهت خلوت تر باشد دارای قیمت پایین تری است.

نوع دوخت : نوع دوخت نیز می تواند به انتخاب و تهیه این محصول به شما کمک بزرگی کنند دوخت در پته دوزی دوخت های ریز و درشت تقسیم‌بندی می‌شود که هر چه کار با ظرافت بیشتری انجام شود و طبیعتاً دارای قیمت بالاتری نسبت به سایر محصولات است.

رنگ الیاف: نخ و الیافی که برای دوخت پته دوزی استفاده می شود در دو گروه جای می گیرند. رنگ‌های گیاهی و رنگ‌های شیمیایی رنگ های گیاهی به علت طبیعی بودن و میزان ماندگاری بسیار زیادی که دارند می‌تواند روی انتخاب شما تاثیر گذار باشد.

انواع رنگ بندی تابلو پته درجه یک

انواع رنگ بندی تابلو پته درجه یک به کارگیری رنگ مناسب برای تهیه صنایع دستی نظیر پته دوزی می تواند تاثیر شگرفی رو ظرافت و چشمگیر بودن محصول نهایی داشته باشد. در ادامه مطلب انواع رنگ بندی تابلو پته درجه یک را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

در هنر پته دوزی که هنری بسیار ظریف و دارای نقوش مختلف است، رنگ های اصلی و فرعی به خوبی به کار گرفته می شود. رنگ های گرم و رنگ های سرد که نشان از ذوق و هنرمند بودن تولید کنندگان این محصول است.

نوع رنگ بندی پته و انتخاب رنگ در تابلو پته دوزی بستگی به عوامل مختلف و متعددی دارد. هنرمند بسته به نوع طرح و ذوق و سلیقه خود و یا با توجه به سفارش مشتری اقدام به تولید پته دوزی به رنگ های متنوع می کند.

استفاده از رنگ های تیره برای زمینه پارچه و رنگ های گرم و شاد بر اساس نوع طرح انتخاب شده و استفاده می شوند. رنگ های قرمز و سبز و زرد و در زمینه سطح پارچه رنگ های قهوه ای و سبز تیره ممکن است بیشترین کاربرد را داشته باشند.

نوع طرح تاثیر زیادی روی رنگ بندی نهایی دارد. هرچه طرح دارای نقوش ریز تری باشد رنگ بندی بیشتری روی آن کار شده و تزئینات بیشتری را مطلبد. ایجاد خطوط با رنگ بندی های مناسب برای تابلو پته و رعایت فاصله نقوش و پر کردن توسط نخ های رنگ بندی شده بسیار مهم است.

عرضه کننده عمده تابلو پته شیک با بهترین قیمت

عرضه کننده عمده تابلو پته شیک با بهترین قیمت پته هنری است که با انواع دوخت های مختلف و ظریف کاری هایی که دستان یک هنرمند آن را به وجود می‌آورد انجام شده و می‌تواند روی قیمت و کیفیت آن تأثیرگذار باشد. عرضه کننده عمده تابلو پته شیک با بهتری قیمت توانسته است متقاضیان زیادی را جذب کند.

با توجه به میزان بالای تولیدات و افزایش تقاضا توسط خریداران عرضه کننده تابلو پته با بهترین قیمت توانسته است این محصول را طبق سلیقه خریداران با نقش و نگار و رنگ و لعاب خاصی تولید و به بازارهای مختلف ارائه کند.

این تولیدات شامل انواع رانر پته دوزی شده پته سینی پته سجاده و… است که خریداران زیادی از آن استقبال کرده و آن را به صورت عمده خریداری می کنند. هدف اصلی عرضه کننده این محصول جلب رضایت خریداران است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما