بزرگ ترین مرکز فروش انواع تابلو پته با ارزان ترین قیمت در کرمان

کار پته دوزی از هنرهای ماندگار و بسیار دوست داشتنی است که از ایام قدیم برای نسل جدید به یادگار مانده و این نسل به خوبی و با هدایت صحیح این هنر را حتی به مرزهای خارج از کشور ارسال نموده است. هنر پته دوزی را می توان در انواع و اقسام مختلف مانند قندان پته دوزی، رومیزی یا تابلوهای نفیس پته دوزی به فراوانی در بازار مشاهده نمود. بزرگترین مرکز فروش انواع تابلو پته کرمان که در زیباترین طرح ها و با رنگ های متناسب و زیبا در ابعاد مختلف تولید شده است را با ارزان ترین قیمت در بازارهای کرمان توزیع و در دسترس تمام هنر دوستان قرار داده است.

بزرگ ترین مرکز فروش انواع تابلو پته با ارزان ترین قیمت در کرمان

راهنمای جامع خرید تابلو پته شیک

راهنمای جامع خرید تابلو پته شیک تابلو پته دوزی از هنرهای است که به دلیل زیبایی، نظر بسیاری از افراد را در داخل و خارج از کشور به خود جلب کرده است زیرا این هنر امروزه به صورت جهت داده شده و بسیار متفاوت تر از ایام قدیم در طرح ها و با ترکیبات بسیار جذاب تولید می شود و می توان نمونه های متنوع و متفاوت از طرح های سنتی و مدرن یا حتی طرح های تلفیقی زیبا را در این مجموعه مشاهده کرد.

اما برای خرید تابلو پته دوزی شده می توان به صورت حضوری به فروشگاه های صنایع دستی موجود در سراسر کشور مراجعه نمود و انواع این کارهای زیبا را از نزدیک مشاهده و تابلوی مورد علاقه خود را خریداری نمایید. اما برای خرید می توان از روش های غیر حضوری نیز برخوردار شد.

می دانید که این کار معمولا در کارگاه های خاص و به صورت سازمان دهی شده تولید می شود که تمام این مراکز دارای سایت هایی خاص و مربوط به خود هستند با مراجعه به سایت مورد نظر می توان نمونه تابلو های دوخته و آماده شده را در ابعاد و اندازه های کوچک و بزرگ مشاهده کرد و سپس بهترین نمونه کار را به صورت جزئی یا عمده و حتی زیر قیمت بازار ثبت سفارش نمود. در این مورد هنرمند خود را موظف نموده تا کالای خریداری شده را در کوتاهترین زمان به دست شما مصرف کننده عزیز برساند.

موارد موثر بر قیمت تابلو پته سورمه ای

موارد موثر بر قیمت تابلو پته سورمه ای تابلو پته دوزی در انواع رنگ به بازار عرضه می شود و می توان نمونه های بسیار زیاد و متنوعی از انواع این محصولات را با رنگ زمینه متفاوت در بازار پیدا کرد و رنگ سورمه ای از زیباترین نمونه های این کار شکیل و زیبا است زیرا طرح های دوخته شده روی زمینه تیره بیشتر جلوه گری می کنند و زیبایشان دو چندان می شود.

اما موارد بسیار زیادی روی قیمت این نمونه از تابلو تاثیر دارد که مهمترین آن انتخاب بهترین و با کیفیت ترین متریال و مواد اولیه می باشد. زیرا هر چه از پارچه و نخ های مرغوب تر استفاده کنید نتیجه و ماحصل کار شما بسیار شکیل و ماندگارتر خواهد بود. اما در این ارتباط از دوخت خوب و عالی نمی توان گذشت اگر هنر مند از دوخت های ریزتر و مرتب تر در کنار هم استفاده نماید و دقت نموده که پارچه جمع یا چروک نشود تابلو از جلوه ای بیشتر برخوردار است و نمایی زیباتر دارد و حتما با قیمت بالاتری به فروش می رسد. در کار پته دوزی هر چقدر سایز تابلو ( در صورت کیفیت دوخت و پارچه) بزرگتر باشد و هر چقدر تابلو پر کارتر باشد و زمینه خالی کمتر دیده شود تابلو قیمتی بیشتر دارد.

مرجع بزرگ خرید انواع تابلو پته در کرمان

مرجع بزرگ خرید انواع تابلو پته در کرمان مرجع بزرگ خرید انواع تابلو پته در کرمان، را که توسط هنرمندان ماهر به صورت دست دوز و زیبا در انواع سایز و با طرح های سنتی و جدید در رنگ های بسیار زیبا تولید شده را در بازارهای شهر کرمان توزیع و در دسترس تمام مشتریان قرار داده است. مرجع بزرگ خرید انواع این کالا و اثر هنری را به صورت مستقیم از تولید کننده اثر دریافت می دارد و به همین سبب کالای عرضه شده در این مراکز با قیمت بسیار مناسب تر به دست مصرف کننده می رسد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما