بزرگ ترین مرکز خرید کوسن پته دوزی با قیمت مناسب در تهران

قیمت کوسن پته دوزی به مناسبت عید نوروز و یا تولد سالروز افتتاح مرکز خرید این محصولات، با درصد خیلی مناسب تر از قبل ارائه می شود. یکی از خوبی های مرکز خرید این محصولات نماد نوآوری در سبک های مختلف شال و کوسن بود، که مشتری را سر شوق می آورد. امسال تهران در ارائه منسوجاتی چون کوسن های پته دوزی و سینی صادراتی پیشتاز دیگر شهرستان ها بود، که خود جای شگفتی بسیار دارد.

بزرگ ترین مرکز خرید کوسن پته دوزی با قیمت مناسب در تهران

آشنایی با محبوب ترین طرح های پته کوسن مبل

آشنایی با محبوب ترین طرح های پته کوسن مبل طرح های پته، مدل های منحصر به فردی برای کوسن های مبل، که با زیبایی خاصی که دارند نمایشی زیبایی را برای منزل شما می آفرینند. این طرح های معروف سنتی یکی از شناخته شده ترین و قدیمی ترین طرح های سنتی ایرانی، که برای اولین بار از شهرستان کرمان در معرض دید همگان قرار گرفتند. این طرح ها تا به امروز دستخوش تغییراتی چون سبک های کلاسیک و مدرن قرار گرفتند.

طرح های پته برای مبلمان ها، متعلق به هنرمندان ایرانی بود که پس از سال ها تجربه توانستند طرح سلطنتی پته کوسن مبل را به بازار عرضه کنند. استفاده از نوار دوزی های طلایی و نقره ای در خلق کوسن های تزئینی باعث نشاط و زیبایی دو چندان در کوسن ها شد. مدتها بعد پارچه های رنگی کرمی، بژ، زرشکی، قهوه ای و نسکافه ای به طرح پته کوسن مبل ها اضافه شدند که بیشتر مورد تایید قرار گرفتند.

پارچه های ساده، بافت دار و یا نمدی، بافتنی یا دست دوز برای کوسن ها جالب بود. اما بعد از چندین سال که پته ها برای کوسن ها مد شد هنرمندان کرمانی از این پارچه ها برای کوسن های مبل های سلطنتی استفاده کردند. در ابتدا نگاه ها به این مدل خاص خیره ماند ولی بعد از مدتی با ارائه ابعاد مختلف کوسن ها توجه ها را خیره به خود کردند. که این امر منجر به استقبال افراد زیادی به این طرح کوسن ها شد.

آشنایی با نحوه تولید پته کوسن مبل

آشنایی با نحوه تولید پته کوسن مبل به ما در آموزش دوخت پته کوسن مبل گفتند، ابتدا تجهیزات لازم برای دوخت را تهیه کنید. بعد بروید سراغ برش پارچه، اگر برای کوسن مثلثی می خواهید پته دوزی کار کنید. پارچه را به صورت دو مثلث به ابعاد 15×15×15 برش دهید و سپس یک نوار مستطیل شکل هم به ابعاد 50 × 4 برای دور تا دور مثلث از پارچه برش بزنید. برای اینکه یک دوخت منظمی داشته باشید بهتر است با دست کوسن ها را بدوزید بعد با چرخ خیاطی کار را تکمیل نمایید.

نوار مستطیل شکل را به ابعاد مثلث بدوزید و پارچه‌های اضافی نوار را برش بزنید. یک فاکتور را در دوخت پته کوسن مبل ها رعایت کنید، آن هم فاصله کوچکی است که بین انتها و ابتدای نوار مستطیل شکل قرار است برای پر کردن کوسن باقی بگذارید. این فاصله ها را با دقت کار کنید چون ظرافت کار شما در همین قسمت ها دیده می شود. جاهایی که نازک دوزی دارند را خیلی دقیق کار کنید.

پیشنهاد می کنم دوخت را با دست انجام دهید در واقع کوک های ریز دست باعث دقیق بودن خط دوخت کوسن می شود. متوجه این باشید که مشتریان شما خانم های خانه دار هستند که خیلی نکته بین هستند. بعد از اینکه دوخت تکمیل شد. کوسن را برگردانید و داخل کوسن را پر کنید. حالا پشم شیشه یا پنبه هر چیزی که خودتان موافق باشید استفاده کنید. ولی سعی کنید تنظیم شده پر کنید.

سفارش عمده کوسن پته دوزی درجه یک

سفارش عمده کوسن پته دوزی درجه یک سیاست کار عرضه کنندگان کوسن های پته دوزی یعنی فروشندگان این محصولات، تغییر رویه فروش محصولاتشان در شرایط مختلف اقتصادی کشور می باشد. استفاده از روش های مختلف توزیع و گرفتن سفارش کوسن ها به صورت عمده، امروزه محصولات کوسن های پته دوزی را به خاص ترین محصولات تزئینی در دنیای مد تبدیل کرده است.

اگرچه عرضه کنندگان از جمله افرادی هستند که با توجه به درخواست مشتری سفارش محصول می گیرند، اما با دیدن شرایط مشتری بلافاصله روش خود را تغییر می دهند. تا بتوانند به میزان خاصی از فروش که مدنظر خود است برسند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما